سفارش موشن گرافیک ارزان ⭐️ تک تیزر ⭐️

تک تیزر
سرویس ها

سفارش موشن گرافیک ارزان

موشن گرافیک  یا همان گرافیک متحرک (برخی از افراد موشن گرافی یا ویدئو موشن نیز می گویند.) یکی از روش های خلاقانه برای داشتن تبلیغی ویدئویی جذاب است. شما در اصل با سفارش موشن گرافیک می توانید هر هدفی را به مخاطبین خود منتقل کنید.  موشن گرافیک تبلیغاتی به ویدئوی کوتاه انیمیشنی گفته می شود که با هدف تبلیغات تولید و به جامعه هدف مربوطه نمایش داده میشود. این ویدئوی تبلیغاتی می تواند در قالب موشن استوری و یا موشن پست نیز در شبکه های اجتماعی منتشر شود. در موشن گرافیک با استفاده از المان های انیمیشنی و رنگ های شاد تلاش می کنیم تا اهداف تبلیغ کننده را در ذهن مخاطبین منتقل کنیم. تعرفه موشن گرافیک عموما ثابت نیست و بسته به نیاز مشتری تغییر می کند اما می توانید قیمت های تک تیزر را در میانه همین صفحه مشاهده نمایید. شرکت ساخت موشن گرافیک به مجموعه ای گفته میشود که شامل سه بخش اصلی (تیم نویسندگی و روانشناسی ، تیم گرافیست و تیم موشن) باشد.

تفاوت موشن گرافیک با تیزر تبلیغاتی در انیمیشنی بودن آنها است. درواقع ما در تیزرهای تبلیغاتی از واقعیت محتوا تولید می کنیم اما در موشن گرافیک همه چیز طراحی شده و انیمیشنی خواهد بود. کاربرد موشن گرافیک بیشتر برای فروش و جذب فوری است برای مثال اگر تصمیم دارید در پیج اینستاگرام بقیه تبلیغ محصولات و خدمات خودتان را انجام دهید پیشنهاد می شود از موشن گرافیک استفاده نمایید.

موشن گرافیک به عنوان یکی از بهترین روش های تبلیغات ویدئویی طی مدت کوتاهی بازدهی تبلیغات شما را افزایش می دهد. در انتخاب رنگ ، کاراکتر و گوینده باید دقت داشته باشید همیشه بهترین بازدهی را هنگامی می گیرید که نهایت خلاقت و ابتکار خود را در موشن گرافیک به کار برده باشید. تک تیزر با بیش از ۵ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت انواع موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی به شما این اطمینان را می دهد تا تبلیغاتی متفاوت برای برند خود داشته باشید. در ادامه نیز میتوانید برخی از نمونه کارهای موشن گرافیک مجموعه را مشاهده نمایید.

فرم درخواست مشاوره

پر کردن تمامی موارد فرم جهت ثبت درخواست الزامی می باشد.

کیفیت را از نمونه کارهای ما بسنجید!
نمونه کارهای موشن گرافیک اختصاصی
مشاهده نمونه کارهای بیشتر در شبکه های اجتماعی
لیست خدمات و قیمت موشن گرافیک

تعرفه موشن گرافیک و لوگو موشن

موشن گرافیک اقتصادی
تعرفه تا ۱ دقیقه: ۳,۸۹۰,۰۰۰ تومان
موشن گرافیک اختصاصی
تعرفه تا ۱ دقیقه: ۱۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان​
موشن گرافیک موزیکال​
تعرفه تا ۱ دقیقه: ۲۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان​
موشن گرافیک سه بعدی
تعرفه ثانیه ای: ۱۵ دلار
سوالات متداول

هزینه طراحی موشن گرافیک به طور ثابت در سایت تک تیزر قابل مشاهده می باشد.

بسته به حجم سفارشات و سطحی که سفارش داده می شود متغییر است.

تبلیغات ویدئویی یکی از رایج ترین و موثرترین روش های تبلیغاتی است که بازدهی فوق العاده ای دارد.

پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش حتما از مشاوره رایگان تک تیزر استفاده نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۱ رای