سفارش موشن گرافیک ارزان ⭐️ تک تیزر ⭐️

تک تیزر
سرویس ها

سفارش تیزر تبلیغاتی ارزان

سفارش تیزر تبلیغاتی خلاقانه می تواند در میزان بازدهی سیستم جذب مشتریان شما معجزه کند. استفاده از تبلیغات رئال یا همان تیزر تبلیغاتی رئال باعث ایجاد حس اعتماد در بیننده می شود. در این صفحه میتوانی انواع نمونه تیزرهای تبلیغاتی تولید شده توسط تک تیزر را مشاهده نمایید و تفاوت بین پلن های قیمت تیزر تبلیغاتی را درک کنید. استفاده از ویدئوهای تبلیغاتی کوتاه به هنگام تبلیغ در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی نیز، امکان جذب سریع مخاطب را برای شما مهیا می کند.

بسیاری از افراد میان سفارش موشن گرافیک و سفارش تیزر تبلیغاتی سوالات زیادی از تیم مشاوره تک تیزر می پرسند. به طور کلی پیشنهاد برای تبلیغاتی مانند تبریک مناسبت ها، پیشنهاد آفرهای داغ و جدید، معرفی محصولات جدید به مخاطبین قبلی استفاده از موشن گرافیک است؛ اما اگر علاقمند هستید برای اولین بار مخاطبین را جذب خدمات خود کنید بهترین گزینه برای اعتماد سازی استفاده از تبلیغات رئال یا بازیگر محور است. تیزرهای تبلیغاتی به دلیل داشتن محیطی واقعیت محور می تواند حس اعتماد را به بیننده منتقل کند.

تیم تک تیزر با بیش از ۵ سال سابقه درخشان در زمینه تبلیغات هدفمند ویدئویی تلاش می کند تا با بکارگیری سناریوهای خلاقانه و هدفمند در تدوین تیزرهای تبلیغاتی، ذهن و فکر مخاطبین شما را درگیر کسب و کارتان کند. این مجموعه با همکاری گویندگان مطرح داخلی و خارجی امکان تولید محتوا به زبان ها فارسی، انگلیسی، اسپانیایی، عربی، هندی، ایتالیایی، آلمانی، فرانسوی و چینی را دارا می باشد.

جهت مشاوره و استعلام دقیق قیمت فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت تیم پشتیبانی تک تیزر با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

پر کردن تمامی موارد فرم جهت ثبت درخواست الزامی می باشد.

کیفیت را از نمونه کارهای ما بسنجید!
نمونه کارهای انواع تیزر تبلیغاتی
مشاهده نمونه کارهای بیشتر در شبکه های اجتماعی
لیست خدمات و قیمت

تعرفه تیزر تبلیغاتی

تصویربرداری هوایی + تیزر
شروع تعرفه دقیقه ای از​
۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تیزر تبلیغاتی رئال (مجری)
شروع تعرفه دقیقه ای از
۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان
تیزر صنعتی / آتلیه ای
شروع تعرفه دقیقه ای از​​
۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان
موشن تیزر / مستند / نماهنگ
شروع تعرفه دقیقه ای از
تماس بگیرید
سوالات متداول

تبلیغات ویدئویی همیشه تاثیر قابل توجهی بر روی فروش کسب و کارها می گذاشته اند.

این موضوع به نوع تیزر و حجم کار بستگی دارد و زمان مشخصی نمی توان بابت آن اعلام کرد.

بهترین کار ترکیبی از تصویربرداری هوایی و تیزر صنعتی است که این نوع تیزر را میتوانید در تک تیزر سفارش دهید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای