سفارش موشن گرافیک ارزان ⭐️ تک تیزر ⭐️

تک تیزر
تک تیزر

فعالیت تک تیزر از سال ۱۳۹۵ با هدف ارتقاع سطح کیفیت و بازدهی تبلیغات ویدئویی و همچنین ایجاد یک سیستم هدفمند و یک پارچه برای رسیدن به بهترین و بالاترین کیفیت تبلیغات آغاز شده و تا به این لحظه ادامه دارد.

ما در تلاش هستیم تا با به کارگیری نیروی جوان ایرانی و با استفاده از تکنیک های روانشناسی، محتوای تبلیغاتی فوق العاده ای را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهیم. توجه داشته باشید تبلیغات می توانند به عنوان یک چاقو عمل کند! باید مراقب باشید دست خودتان را نبرید. منظور از این جمله آن است که تبلیغات گاها می تواند نه تنها برایتان جذب نداشته باشد بلکه به کسب و کارتان نیز آسیب بزند. تبلیغات کار هر کسی نیست و افراد باید تجربه دیجیتال مارکتینگ را حتما داشته باشند. استفاده از تبلیغ هایی با محتوای نادرست هر لحظه می تواند بر علیه کسب و کارتان باشد و موجب زمین خوردن شما شود لذا سعی کنید با استفاده از متخصصین باتجربه و خبر در زمینه تبلیغات و بازاریابی حتما مشورت کنید و قبل از هر اقدامی نظر آنان را جویا شوید. ما در تک تیزر پله پله و قدم به قدم در کنارتان هستیم تا تبلیغاتی حرفه ای ، کاملا اصولی و پربازده داشته باشید.

استفاده از بهترین تکنولوژی برای خلق جلوه های ویژه تبلیغاتی یکی از بهترین اقداماتی است که در تولید محتوای تبلیغاتی به کار می گیریم.خدمات تک تیزر تنها به ایران ختم نمی شود و در کشورهایی همچون کانادا ، آلمان ، سوئیس ، مالزی ، عراق و افغانستان نیز ارائه خدمات می دهد. باتوجه به کیفیت بسیار بالای خدمات تک تیزر توانسته ایم به یکی از پنج شرکت برتر در حوزه تبلیغات ویدئویی ایران تبدیل شویم و به یاری خداوند روز به روز درحال گسترش خدمات خود هستیم. افتخار می کنیم که تاکنون محتوای تبلیغاتی صدها کسب و کار بزرگ و کوچک ، ارگان های دولتی و خصوصی و استارت آپ های نوپا را تولید کرده ایم.

چشم انداز

یکی از مهم ترین اهداف مجموعه تک تیزر انتقال فناوری ها و تکنولوژی های جدید و بروز از خارج از کشور به ایران می باشد. تک تیزر با حضور پر رنگ در همایش ها و نمایشگاه های بین المللی و مشتریان محتلف خود از سراسر جهان تلاش می کند تا با یادگیری مهارت های جدید ، اجرا و بومی سازی آن در داخل کشور عامل توسعه و پیشرفت میهن عزیزمان باشد.

در تلاش هستیم تا با همکاری مجموعه های داخلی طی سال های آینده تغییرات بزرگی در صنعت تبلیغات و بازاریابی کشور ایفا کنیم.

ورود پرشور هوش مصنوعی به حوزه تولید محتوا باعث شد تا تک تیزر نیز از این ابزارهای فوق العاده در افزایش کیفیت محتوای تولید شده استفاده نماید. انتظار می رود طی کمتر از یک دهه دیگر هوش مصنوعی به طور کامل بسیاری از فرآیند زندگی روزمره انسان را فرا بگیرد.

تک تیزر هموارد در تلاش است تا با به کارگیری بهترین فناوری های روز دنیا بازدهی تبلیغات مخاطبین خود را افزایش دهید. ما مشتاق همکاری متفاوت با شما هستیم…

گواهی حسن انجام کار
رضایت مشتریان تک تیزر
سرویس های تک تیزر

آنچه به شما ارائه می دهیم...

همواره در تلاش هستیم تا با ارائه بهترین خدمات در حوزه تبلیغات آنلاین، به کسب و کارهای بزرگ و کوچک کمک کنیم تا هدفمندتر و هوشمندانه تر تبلیغات کنند و مخاطبین خود را جذب نمایند.

طراحی سایت و لندینگ پیج

ارائه انواع خدمات طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی، برنامه نویسی و ارائه طراحی لندینگ پیج تبلیغاتی

موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی

تولید انواع محتوای ویدئویی هدفمند در قالب موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی با اهداف تبلیغات، برندینگ، مستند و…

تبلیغات رسانه ای

خدمات تبلیغات در رسانه های پربازدید جهت تبلیغات رپورتاژ، نوتیفیکیشن، بک لینک و تبلیغات بنری

طراحی لوگو (نشان تجاری)

طراحی انواع نشان تجاری با رعایت استانداردهای جهانی همراه امکان ثبت برند داخلی و خارجی

نظرات مشتریان

تک تیزر از نگاه همراهانمان!