سفارش موشن گرافیک ارزان ⭐️ تک تیزر ⭐️

تک تیزر
سرویس ها

سفارش طراحی لوگو (نشان تجاری)

داشتن نشان تجاری یا لوگو کسب و کار یکی از الزامات هر فعالیت تجاریست. اگر قصد سفارش طراحی لوگو را دارید باید دقت کنید که نشان تجاری شما باید منحصربه فرد باشد و در ذهن مخاطب ثبت شود. درواقع لوگو یکی از روش های مارکتینگ یا تبلیغات نیز می باشد. نشان کسب و کار شما، نشان دهنده شخصیت برند شماست پس در انتخاب آن بسیار دقت کنید. در تک تیزر با رعایت استانداردهای جهانی و تیم ایده پردازی، لوگو استاندارد و ماندگاری برای کسب و کارتان خلق می کنیم که هرگز از خاطر مخاطبین نرود.

استاندارد GRCT و GSL به عنوان دو ساختار تحت چهارچوب Golden Ratio ارائه می شود که یکی از مهم ترین عوامل دلنشین بودن لوگو و در نتیجه ماندگار شدن آن خواهد شد.

تعرفه طراحی لوگو در تک تیزر ویژه استارت آپ ها و کسب و کارها نوپا با تخفیف ویژه ای اعمال می شود که در اینباره می توانید از تیم مشاوره استعلام بگیرید. علاوه بر آن امکان طراحی لوگو به زبان انگلیسی مطابق با قوانین و استانداردهای جهان جهت ثبت برند در انگلستان ، آمریکا و اروپا نیز در تک تیزر امکان پذیر است. لازم به ذکر است در پلن های اختصاصی یک ویدئوی زیبا از لوگو نهایی طراحی شده و به عنوان هدیه تقدیم می شود.

لوگو موشن به یک ویدئو کوتاه زیر ۱۵ ثانیه گفته می شود که در آن لوگو (نشان تجاری) به صورت متحرک و انیمیشنی همراه با موسیقی نمایش داده می شود. این ویدئو میتواند در ابتدای فایل های تصویری یا حتی در شبکه های اجتماعی جهت برندسازی بهتر قرار بگیرد. داشتن لوگوموشن یکی از الزامات هر کسب و کاری است.

جهت مشاوره و استعلام دقیق قیمت فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت تیم پشتیبانی تک تیزر با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره

پر کردن تمامی موارد فرم جهت ثبت درخواست الزامی می باشد.

کیفیت را از نمونه کارهای ما بسنجید!
نمونه کارهای انواع طراحی لوگو و نشان تجاری
مشاهده نمونه کارهای بیشتر در شبکه های اجتماعی
لیست خدمات و قیمت

تعرفه طراحی لوگو (نشان تجاری)

طراحی لوگو اقتصادی
تعرفه: ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
طراحی لوگوتایپ اختصاصی
تعرفه: ۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان
طراحی لوگو ترکیبی اختصاصی
تعرفه: ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
طراحی لوگو انگلیسی اختصاصی
تعرفه:  ۱۶,۹۵۰,۰۰۰ تومان
سوالات متداول

یک لوگو حرفه‌ای و نشان تجاری مناسب می‌تواند به شما در جلب توجه مخاطبین، افزایش شناخت برند، ایجاد اعتماد و ارتقاء رده بندی در بازار کمک کند.

بازه زمانی طراحی نشان تجاری بسته به نوع پلن درخواستی شما بین ۵ تا ۱۴ روز کاری طول می کشد.

هزینه طراحی لوگو و نشان تجاری به اندازه ظرفیت طراحی، میزان پیچیدگی و شرایط توافقی میان طراح و مشتری متفاوت است، اما میتوانید قیمت های کلی را در همین صفحه مشاهده فرمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای