سفارش موشن گرافیک ارزان ⭐️ تک تیزر ⭐️

تک تیزر
سرویس ها

خدمات تبلیغات رسانه ای (ویژه)

تک تیزر به عنوان نماینده رسمی رسانه های پر مخاطب و هدفمند در حوزه های مختلف می تواند تبلیغات شما را به جامعه هدف مورد نظرتان نمایش دهد. هزاران بازدیدکننده هدفمند از طریق سایت ها، اپلیکیشن ها، شبکه های اجتماعی و حتی پادکست ها در انتظار تبلیغات محصولات و خدمات شما هستند.

امروزه با افزایش شدید رقابت تبلیغاتی در فضای مجازی، جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری را دشوار کرده است. مدیریت بودجه تبلیغات، پیداکردن هدفمندترین مخاطب و در نهایت مدیریت صحیح کمپین تبلیغاتی از مهم ترین خدمات تک تیزر در واحد تبلیغات هدفمند خود می باشد. ما به شما کمک می کنیم ابتدا محتوای تبلیغاتی متفاوت و هوشمندانه ای تولید کرده و سپس در هدفمندترین رسانه ها، آن را به نمایش بگذارید.

 درصورتی که علاقمند هستید علاوه بر سئو کردن سایت خود، برندینگ کسب و کارتان را نیز پیشرفت ببخشید، بهترین گزینه تبلیغاتی استفاده از رپورتاژ یا پست اسپانسری در رسانه های پر مخاطب و مرتبط با جامعه هدف شما می باشد.

سبک نوین و جدید تبلیغات اسپانسری در پادکست های پر شنونده نیز به عنوان یکی از روش های هدفمند تبلیغات در رسانه ها می باشد. در این روش تبلیغاتی، محصول یا خدمت شما توسط گوینده پادکست تبلیغ می شود. این روش عموما بازدهی شگفت انگیزی دارد زیرا مخاطبین اعتماد زیادی به گوینده پادکست داشته درنتیجه اگر متن تبلیغات شما به درستی نوشته شده باشد میتواند درافزایش بازدهی تبلیغات شما معجزه کند.

در نهایت اگر علاقمند به تبلیغات هدفمند هستید و قصد دارید مدیریت ویژه ای بر بودجه کمپین های مارکتینگ کسب و کارتان داشته باشید، حتما از مشاوره تبلیغات تک تیزر استفاده نمایید. ما شما را راهنمایی می کنیم تا کم هزینه تر و هدفمند تر تبلیغات کنید.

فرم درخواست مشاوره

پر کردن تمامی موارد فرم جهت ثبت درخواست الزامی می باشد.

نمایندگی رسمی رسانه های داخلی و خارجی
لیست رسانه ها
گروه بازی سازی بیتروژن
۱۰ اپلیکیشن و بازی پرمخاطب
تبلیغات درون برنامه ای
رسانه های خبری آلمانی
نمایندگی کامل (بنر، رپورتاژ و بک لینک)​
مجله های داخلی موضوعی
نمایندگی کامل (بنر، رپورتاژ و بک لینک)
پادکست
اسپانسری و تبلیغات میان برنامه ای
رسانه های عربی
نمایندگی غیر رسمی (رپورتاژ)
مجله های تکنولوژی خارجی
نمایندگی کامل (بنر، رپورتاژ و بک لینک)
انجام تبلیغات در سایر رسانه های داخلی و خارجی نیز امکان پذیر می باشد.
سوالات متداول

سفارش تبلیغات رپورتاژ و یا رپورتاژ مارکتینگ به اقدامی می گوینده که طی آن یک پست اسپانسری همراه با لینک فالوو و مستقیم به سایت و یا تارگت تبلیغاتی شما در رسانه های پرمخاطب منتشر می شود. این روش تبلیغات تاثیر فوق العاده ای در سئو سایت شما خواهد داشت.

در این روش تبلیغاتی، پیام شما به صورت پاپ آپ، تبلیغات بنری پایین اپلیکیشن و یا نوتیفیکیشن به مخاطبین یک اپلیکیشن یا بازی موبایل و تبلت نمایش داده می شود.

یک متن آماده حاوی تبلیغات کسب و کار شما توسط گوینده پادکست در بخش هایی از پادکست خوانده می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای