سفارش موشن گرافیک ارزان ⭐️ تک تیزر ⭐️

تک تیزر

قوانین و مقررات تک تیزر

لطفا قبل از ثبت هرگونه سفارش قوانین زیر را به طور کامل مطالعه نمایید.

توجه داشته باشید ثبت هرگونه سفارش در داخل سایت و یا شبکه های اجتماعی تک تیزر یا تیم پشتیبانی این مجموعه به منظور پذیرش تمامی قوانین زیر می باشد لذا مطالعه تمامی بندهای این قوانین الزامی است.

۱. در پروژه هایی که طراحی گرافیکی نیاز است مشتری تنها اجازه داره بسته به سطح انتخابی و توافق اولیه با واحد فروش درخواست اصلاح روی طرح نهایی دهد. توجه به این نکته الزامی می باشد که تک تیزر اصلاح نامحدود ندارد و درصورتی که مشتری بیش از حد مجاز درخواست اصلاح کند باید هزینه مجزا پرداخت نماید.

۲. مدت زمان انجام تمامی سفارشات کاملا شفاف و مشخص است و درصورتی که مشتری درخواست اصلاح کند یا سفارش خود را تغییر دهد بسته به ترافیک کاری تک تیزر و مدت زمان انجام اصلاحات یا پروژه جدید زمان تحویل تغییر خواهد کرد.

۳. به سطوح موشن گرافیک کاملا دقت کنید هرگز با پرداخت هزینه اندک خروجی حرفه ای دریافت نخواهید کرد لذا در انتخاب سطح موشن گرافیک بسته به بودجه و کیفیت مدنظر خود دقت کافی را داشته باشید چرا که تحت هیچ شرایطی پس از انجام پروژه امکان تغییر سطح و یا عودت وجه وجود ندارد.

۴. تمامی پروسه انجام پروژه در تک تیزر به صورت مرحله ای می باشد لذا درصورت لغو پروژه در حین کار هزینه پروژه های انجام شده محاسبه و از مبلغ پرداختی مشتری کسر و الباقی به حساب واریز کننده عودت داده می شود.

۵. تک تیزر اجازه دارد پروژه های تحویل داده شده را پس از مدتی که با مشتری به توافق می رسد درسایت و شبکه های اجتماعی خود به عنوان نمونه کار منتشر کند.

۶. درصورت لغو پروژه قبل از شروع کار هزینه پرداختی مشتری بدون هیچ کسری به مشتری عوت داده می شود.

۷. مجموعه تک تیزر (مدیرعامل و تمامی پرسنل) و تمامی شرکت های وابسطه هیچگونه مسئولیتی درقبال فعالیت مشتریان خود ندارد و نحوه استفاده و فعالیت مشتریان خود را تایید یا رد نمی کند.