سفارش موشن گرافیک ارزان ⭐️ تک تیزر ⭐️

تک تیزر

تبلیغات ویدئویی چگونه منجر به کسب درآمد می شود؟

تاریخ انتشار
دسته بندی
مدت زمان مطالعه
 • جالب است بدانید به آسانی میتوانید با تبلیغات ویدئویی فروش خدمات و محصولاتتان را افزایش دهید. براساس آمار منتشر شده، محتوای ویدئویی از جمله اثرگذارترین نوع محتوا به حساب می آید. از همین رو تبلیغات ویدئویی را بهترین نوع تبلیغات می شناسند. اگر نگاهی به گذشته بیاندازید به راحتی میتوانید متوجه شوید که تلویزیون بهترین مکان برای تماشای محتوای ویدئویی بود. اما امروزه شرایط فرق کرده است. اینترنت به اندازه ای فراگیر شده که حتی برای آگاهی از کوچک ترین مسائل نیز به سراغ آن می رویم. در این میان اینستاگرام نیز در تلاش است تا به عنوان جایگزینی مناسب برای تلویزیون شناخته شود.

  همین مسئله ما را با انواع مختلفی از تبلیغات آشنا کرده است.

  تبلیغات ویدئویی در حال حاضر جزء کلیدی ترین بخش استراتژی توزیع ویدئو به حساب می آید. شما برای بهتر دیده شدن باید کانال های انتشار را به درستی شناسایی کنید و تبلیغات را به گونه ای به مخاطبان ارائه دهید که توان مقابله با آن را نداشته باشند. به ازای آن، میزان کلیک را افزایش دهید. متوجه خواهید شد که هزینه هایتان تا حدود قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

  اما مسئله اینجاست برای داشتن سهم در این بازار پر رونق باید بدانیم تبلیغات ویدئویی چیست، چگونه عمل می کند و چگونه منجر به کسب درآمد می شود.

  بر همین اساس در نظر داریم در ادامه این محتوا، توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

  تبلیغات ویدئویی را بشناسید!

  برای تعریفی کامل از تبلیغات ویدئویی به هیچ عنوان کار سختی پیش روی ما قرار ندارد.

  همانطور که از نام این روش تبلیغاتی پیداست، ویدئو مارکتینگ یعنی برقراری ارتباط با مخاطبان و بازاریابی محصولات و خدمات از طریق نمایش محتوای ویدیویی است. با توجه به این مسئله که مخاطبان نسبت به تماشای محتوای ویدئویی، علاقه بیشتری از خود نشان می دهند. و با توجه به اینکه این نوع از محتوا اثرگذاری بسیار بیشتر دارد. تبلیغات ویدئویی به عنوان بهترین روش تبلیغاتی شناخته شده است. البته برای موفقیت در این نوع از تبلیغ به تخصص، ابزار و بسترهای مناسب انتشار نیاز پیدا خواهید کرد. چه بسا که هزینه آن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار بیشتر می باشد.

  برای موفقیت در ویدئو مارکتینگ متخصصان باید سه مرحله مهم را طی کنند.

  مرحله اول؛ تنظیم یک استراتژی. در این نوع از تبلیغ؛ باید کمپین های مربوطه برنامه ریزی شود.

  مرحله دوم به انتخاب بهترین مکان برای تبلیغ و کلمات کلیدی مربوطه اختصاص دارد.

  مرحله سوم و آخر نیز بهینه سازی است. شما به تست و بازخوانی نتایج خواهید پرداخت تا ببینید آیا میتوانید بازاریابی موثرتری را صورت دهید یا خیر.

  استفاده از تبلیغات ویدئویی چه مزایایی دارد؟

  این مسئله را به هیچ عنوان نمیتوانید کتمان کنید که تبلیغات ویدئویی مزایایی را با خود به همراه ندارد. براساس آمار منتشر شده، چیزی حدود 80درصد مخاطبان از طریق تاثیرگذاری ویدئو مارکتینگ اقدام به خرید یک محصول یا خدمت گرفته اند و به مشتری تبدیل شده اند. همچنین مخاطبانی که محتوای ویدئویی تماشا می کنند، در صورتی که محتوا باکیفیت باشد. نتوانسته اند به سادگی از کنار آن عبور کنند. پس خالی از لطف نیست با مزایای این روش تبلیغاتی آشنا شوید:

  * فروش افزایش پیدا می کند

   اصلی ترین هدفی که باعث می شود صاحبان کسب و کار به سراغ تبلیغات بروند، افزایش فروش است. تبلیغات ویدئویی نیز توانسته تا حدود زیادی، این خواسته را محقق کند. به صورتی که حدود 74درصد مخاطبان پس از مشاهده ویدئوهای تبلیغاتی، برای خرید محصولات و خدمات ترغیب شده اند.

  * جذابیت بالایی دارد

  هیچ شکی در این نیست که هیچ محتوایی نمیتواند به اندازه محتوای ویدئویی، جذاب، گویا و درگیرکننده باشد. از همین رو هر چه محتوای ویدئویی تهیه شده شما جذاب تر باشد، شانس با شما برای جذب مخاطب، بیشتر یار خواهد بود.

  * جالب اعتماد آسان تر می شود

  اگر به ‌دنبال اعتماد سازی و افزایش نرخ تبدیل خود هستید، تبلیغاتی ویدیویی یک از بهترین راهکارهاست. شما با تولید محتوایی می‌توانید می ‌توانید به خوبی اعتماد سازی کرده و مخاطب را درگیر و همراه خود کنید. مخاطب شما هر چه بیشتر بتواند با المان‌های دیداری ارتباط برقرار کند، می‌توانید تاثیر خوبی روی تصمیم او داشته باشید.

  * مخاطبان را درگیر می کند

  هدف شما از تبلیغات این است که بتوانید بیشترین مخاطب ممکن را درگیر کنید و پیام را برای آنها بفرستید. بدون تردید با تبلیغات ویدیویی می ‌توانید این کار را به بهترین شکل صورت دهید. حتی بسیاری از مخاطبان و خریداران حوصله خواندن مقاله‌ای که در مورد یک محصول نوشته شده است ندارند و در نتیجه محتوای ویدیویی می‌تواند آنها را نیز پوشش دهد.

  کسب درآمد از طریق ویدئو مارکتینگ چگونه امکانپذیر می شود؟

  تاکنون با خواندن این مقاله به این نتیجه رسیده اید که این روش از تبلیغات، ظرفیت بسیار بالایی برای جذب مخاطب و دریافت بازخورد دارد. به همین دلیل است که تبلیغات ویدئویی به عنوان یک روش مهم تبلیغات در میان کسب و کارها شناخته شده است. اما چگونه میتوان از آن کسب درآمد کرد؟

  * ساخت و تولید تبلیغات ویدیویی: با توجه به پیشرفت های لحظه ای که در علم و تکنولوژی رخ می دهد ساخت کلیپ های حرفه ای میتواند یک فرصت مناسب برای کسب درآمد باشد.

  * نمایش تبلیغات ویدیویی در سایت: امروزه عصر ارتباطات است. دنیای تکنولوژی در حال پیشرفت است و نمیتوان از غافله عقب ماند. پس اگر سایت یا وبلاگی دارید میتوانید به عنوان یک بستر برای انتشار تبلیغات شناخته شوید.

  * نمایش تبلیغات ویدیویی در اپلیکیشن: اپلیکیشن های موبایل امروزه به عنوان یک بستر مناسب برای نمایش تبلیغات ویدیویی شناخته می شوند. پس اگر اپلیکیشنی پربازدید دارید، اکنون بهترین فرصت است تا از آن کسب درآمد کنید.

  کلام آخر

  با این تفاسیر میتوان به راحتی درک کرد که تبلیغات ویدیویی با توجه به ظرفیت بالای خود نه تنها میتواند فروش بیشتری را برای کسب و کارها به همراه داشته باشد. بلکه بستری مناسب برای کسب درآمد سایر فعالیت ها را نیز مشخص کند. سایت تک تیزر نیز به عنوان یکی از شناخته شده ترین سایت های فعال در راستای تولید محتوای ویدئویی فعالیت می کند. از همین رو میتواند بهترین کلیپ ها و تیزرهای تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهد. اگر خواهان استفاده از این روش تبلیغاتی هستید، توصیه می کنیم که حتما به بخش تماس با ما مراجعه کنید. کارشناسان ما اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار خواهند داد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  سایت های مفید: مرز سفرالاخبارمجله بک پک تراول – چشم انداز سفر – فود کیک – آموزش آشپزی ـ ترفندهای شیرینی پزی